Пример заявления на условно-досрочное освобождение от отбывания наказания

Куда подавать заявление на удо?

В соответствии с п. 1 ч.2 ст. 539 УПК Украины, заявление (ходатайство) на условно-досрочное освобождение (далее по тексту — «УДО») от отбывания наказания подается в местный суд, в пределах территориальной юрисдикции которого осужденный отбывает наказание.

Кто может подать заявление на удо?

Суд рассматривает вопрос об условно-досрочном освобождении по ходатайству осужденного, его защитника, законного представителя, по представлению органа или учреждения исполнения наказаний.

Какой порядок досрочного освобождения от отбывания наказания?

Дабы не загромождать текстом страницу, лишь обозначу (ссылки на законодательство кликабельны), что данный порядок описан в ст. 81 Уголовного кодекса Украины, ст. 154 Уголовно-исполнительного кодекса Украины, Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 26.04.2002 року «Про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання і заміну не відбутої частини покарання більш м’яким».

 

Ниже Вы можете ознакомиться с примером ходатайства осужденного в суд на УДО (Условно-досрочное освобождение от отбывания наказания).

Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська

Коваленко Микола Миколайович,

01 січня 1982 року народження,

Зареєстроване місце проживання:

м. Дніпро, вул. Дніпропетровська, буд. ___, кв. ___

Місце відбування покарання:

Дніпропетровська установа виконання покарань
управління Державної пенітенціарної служби України
у Дніпропетровській області (№4)

Адреса: 49006, м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко,80
(стара назва — вул.Чичеріна, 80)

Заява

про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання

Вироком Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 01 лютого 2013 року (Справа № 111/1111/111), мене — Коваленко Миколу Миколайовича визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.307,  ч.1 ст.311 КК України на підставі ч.1 ст.70, ст.71 КК України остаточно призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного мені майна.

За період відбування покарання в місцях позбавлення волі характеризуюсь добре,  за зразкову поведінку та сумлінне ставлення до праці маю два заохочення правами начальника установи, маю дисциплінарні стягнення, які погашені за плином часу та зняті у встановленому законом порядку, підтримую соціально-корисні зв’язки з рідними, у відношенні до засуджених неконфліктний, вину у скоєному злочині усвідомив, глибоко каюсь.

На підставі вищевикладеного та керуючись п. 2 ч. 1 ст. 537 КПК України, ст. 81 КК України, Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 26.04.2002 р. «Про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання і заміну невідбутої частини покарання більш м’яким», —

ПРОШУ:

  1. Звільнити мене — Коваленко Миколу Миколайовича умовно-достроково від відбування покарання на невідбутий строк покарання.

 

_______________ Коваленко М.М.

Дата _______________

 

Авторская статья Адвоката Щербины Артема Павловича. Копирование, перепечатывание или иное использование материалов, размещенных на данном веб-сайте, разрешается при условии гиперссылки на сайт Адвоката Щербины А. П. protego.dp.ua . Запрещено любое использование без выполнения вышеуказанного условия.